Menu

Dış Cephe Mantolama

mantolama

Ankara mantolama firmamız, uzman kadrosu ile tüm binaların dış cephe mantolama işlerini profesyonel bir şekilde yapmaktadır. Binaların dış cepheden izolasyonunu sağlayarak kış aylarında ısı tasarrufuna, yaz aylarında ise aşırı sıcağın içeri geçmesine engel olarak serin bir ev ortamına neden olan mantolama işlerinizi kaliteli bir işçilik ile garantili olarak yapmaktayız.

Yapı ve inşaat sektöründe uzun yıllardır faaliyet gösteren firmamız, bu süreçte dış cephe mantolama konusunda deneyimler kazanarak profesyonel bir seviyeye ulaşmıştır. Ankara mantolama firması olarak aynı zamanda yurt geneli tüm illerde cephe mantolama hizmetleri vermektedir.

Mantolama Yaptırmanın Avantajları:

Bina dış yüzeyindeki her türlü kiriş, kolon, hatıl vb. betonarme yapı elemanlarını tamamen yalıtarak ısı köprülerinin oluşmasını engeller. Binayı dışarıdan bir manto gibi sararak ana malzemede sıcaklık farkları sebebi ile oluşabilecek çatlakları ve hasarları önler. Dış duvarlarda oluşan yaz kış sıcaklık farkları 50 dereceye kadar çıkabilmektedir. Bina dış duvarları dış ortamın tüm etkilerinden korunur. Yoğuşma riski en aza indirilir. Hem ısı hem su yalıtımı sağlar. Tekniğe uygun yapılmış bir mantolama uygulaması %50 ye varan ısı tasarrufu sağlar. Mantolama yapılmış binalarda ısı dengeli bir şekilde dağıldığı için yoğuşma ve hava akımı olmaz, bu sayede konforlu bir yaşam alanı elde edilmiş olur. Yakıt tüketimini azalttığı için çevre korunmasına katkı sağlar. Binanın dış duvarlarında beton içindeki donatıları korozyona karşı koruyarak bina ömrünü uzatır.

Call Now Button